Serwus! Podczas ostatnich wakacji spędziliśmy tydzień w pięknej Szwajcarii. Naszym miejscem wypadowym było mieszkanie naszych przyjaciół, które znajduje się w okolicach Zurychu. Oprócz wycieczki do Grindenwald, o której pisaliśmy w tym poście, spędziliśmy też dzień w Zurychu oraz zrobiliśmy szlak Chruzegg.

Rejs po jeziorze Zurych

Dzień w Zurychu zaczęliśmy od szukania miejsca parkingowego i wypicia pierwszej kawy. Dzień był naprawdę upalny, więc zdecydowaliśmy się na rejs po jeziorze Zurych. Bilet dla 1 osoby dorosłej to koszt ok. 8 CHF. Jeśli podróżujecie z psem to przygotujcie się na zakup biletu dla Waszego pupila. Wybrany przez nas rejs po jeziorze trwa ok 1.5 h. Więcej informacji na temat rejsów i cen biletów znajdziecie tutaj.




Szlak Chruzegg
Szlak Chruzegg znajduje się w okolicach Zurychu. Trasa liczy sobie 6 km, a czas potrzebny na jej przejście to ok 3,5 h. Spacer ze względu na pogodę była dosyć męczący, tylko nasza jamniczka Phoebe wydawała się być nią niewzruszona :). Podczas spaceru kilkukrotnie byliśmy pytani o to jak ten nasz mały piesek radzi sobie z takim wysiłkiem podczas upału! Na szczycie czekała na nas nagroda - zimno piwko i frytki! Więcej informacji o szlaku znajdziecie tutaj.


Mamy nadzieję, że post był dla Was przydatny. W razie pytań prosimy o komentarz! :)

Pozdrawiamy,
Aga i Tomek:)