Serwus! Do Bruksela przyjechaliśmy pod koniec lutego 2021 roku. Przyjeżdżając tu połowa naszego teamu (czytaj Tomek) miała już ofertę pracy. Ja (Aga) pracę na etacie zaczynam w październiku. W dzisiejszym poście mamy dla Was garść wskazówek jak szukać pracy w Belgii. Praca tymczasowa

Jeśli przyjechaliście do Belgii z partnerem/ partnerką i szukacie tymczasowego zajęcia to mamy dla Was 3 propozycje:

1. Rejestracja na portalu list minut 

Jeśli szukacie tymczasowej pracy Belgii to polecamy Wam zarejestrować się na portalu listminut. Na tym portalu można  z wielu różnych kategorii m.in skoszenie trawnika, wyprowadzenie psa.  

Więcej informacji: https://listminut.be

2. Opieka nad dziećmi 

Opieka nad dziećmi to . Stwórzcie profil, dodajcie zdjęcie i ustawcie powiadomienia mailowe. Za każdym razem, gdy rodzina z okolicy będzie potrzebować niani - Wy dostaniecie maila. 

Więcej informacji: https://babysits.be

3. Grupy fb 

Na facebooku znajdziecie liczne grupy związane z szukaniem pracy w Belgii - zarówno te przeznaczone dla ekspatów jak i Polaków. Dobrym pomysłem może być poszukanie grup związanych z zawodem, w którym poszukujecie pracy. 

Stała praca

Jeśli jesteście obecnie poza Belgią i szukacie stałej pracy to poniżej znajdziecie polecane przez nas portale. Jeśli chodzi o nas to oboje dostaliśmy pracę przez Linkedina. 

3. Indeed

Mamy nadzieję, że post był dla Was przydatny. W razie pytań prosimy o komentarz! :)

Pozdrawiamy,
Aga i Tomek:)