Miasteczko Jindabyne pojawiło się na naszej drodze zupełnie przypadkowo. Trafiliśmy tutaj po ukończeniu wspinaczki na Górę Kościuszki. Wybrany bez większego namysłu kemping okazał się być jednym z najpiękniejszych miejsc w jakich dotąd nocowaliśmy. Odwiedzając Park Narodowy Kościuszki zatrzymajcie się w Jindabyne na kilka dni. To idealne miejsce na leczenie zakwasów po  długich pieszych wędrówkach i podziwianie pięknej natury.


JINDABYNE

Jindabyne to małe miasteczko położone w Nowej Południowej Walii. Miejscowość położona jest nad malowniczym jeziorem, otoczona górami Snowy Mountains, najwyższym pasmem górskim Alp Australijskich. To bardzo popularna wypoczynkowa destynacja, szczególnie w sezonie zimowym. Wynika to z bliskości głównych obiektów narciarskich w Parku Narodowym Kościuszki, w tym Thredbo, Perisher i Charlotte Pass.KEMPING 

Pole namiotowe NRMA Jindabyne Holiday Park znajduje się tuż nad samym jeziorem Jindabyne. Kemping wyposażony jest w gorące prysznice, kuchnię z grillem praz dodatkowo płatną pralnię. Cena noclegu w sezonie jesienno - zimowym wynosi ok. 30 $ za noc. 

Nasze miejsce noclegowe
Widok z namiotu