Serwus! Podczas mojego pobytu w Nowym Jorku postanowiłam ruszyć tropem kolejnego serialu. W poprzednim poście pisałam Wam o wizycie pod mieszkaniem Przyjaciół. Tym razem postanowiłam wybrać się do miejsc znanych z serialu Seks w wielkim mieście. 

APARTAMENT CARRIE BRADSHAW

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc z serialu jest apartament Carrie, który znajduje się w dzielnicy West Village. Przy okazji wizyty warto zwiedzić dzielnicę West Village, która jest przepełniona barami, kawiarniami, restauracjami i parkami. Niestety nie da się wejść na słynne schody, na których często przesiadywała w serialu jego główna bohaterka. Właściciele budynku z uwagi na liczne odwiedziny fanów z całego świata odgrodzili wejście do apartamentu łańcuchem.

Adres: 245 E 73rd St, New York, NY 10021

MAGNOLIA BAKERY 

Magnolia bakery to piekarnia, w której Carrie, Miranda, Charlotte i Samanta jadły swoje ulubione serniczki. Jednym z wielkich hitów piekarni jest babeczka, która powstała na cześć Carrie Bradshaw. Podczas mojej wizyty w piekarni, niestety babeczki nie były dostępne, ale zamiast tego spróbowałam ich flagowego produktu -bananowego puddingu. Magnolia bakery posiada kilka punktów w Nowym Jorku. Poniżej znajdziecie adres piekarni, znajdującej się w sąsiedztwie partamentu Carrie. 

Adres: 401 Bleecker St, New York 10014SKLEP SJP

W West Village znajduje się również sklep SJP prowadzony przez odtwórczynię Carrie Bradshaw czyli Sarah Jessica Parker. W ofercie sklepu znajdziecie ubrania i dodatki. Niestety mi nie starczyło czasu na jego odwiedzenie, a plotka głosi, że można tam spotkać samą właścicielkę!

Adres: 385 Bleecker St, New York 10014  

Mam nadzieję, że post był dla Was przydatny. W razie pytań proszę o komentarz! :)

Ściskam,
Aga