Tin Can Bay to niewielkie miasteczko położone na wschodnim wybrzeżu Australii, w stanie Queensland. Będąc tutaj koniecznie wstąpcie do Barnacles Cafe. Pyszna kawa i znakomite śniadania to niejedyny powód dla którego powinniście tam zajrzeć. Codziennie o 7 rano odbywa się tu karmienie delfinów. 

  

POLA KEMPINGOWE

Noc spędziliśmy na polu namiotowym znajdującym się najbliżej kawiarni. Z Kingfisher Caravan Park do Barnacle cafe doszliśmy na piechotę w 10 minut. 

KARMIENIE DELFINÓW

Humpback dolphins czyli delfiny garbogrzbiete pojawiły się w Tin Can Bay już w latach pięćdziesiątych. Wtedy to przypłynął tu ranny delfin, który był dokarmiany przez mieszkańców miasteczka. W kolejnych latach gości zainteresowanych darmowym posiłkiem przybywało. Obecnie regularnie przypływa tu 9 delfinów.  W kawiarni warto pojawić się chwilę przed 7 rano, aby ustawić się w kolejce. Są dni, kiedy przychodzą tu tłumy turystów. Karmienie delfinów poprzedzone jest krótkim wstępem podczas którego wolontariusze mówią o zasadach obowiązujących podczas karmienia zwierząt. Opłata za wejście i pokarm wynosi 10 $.