Gdy linie lotnicze Air Asia otworzyły połączenie z Auckland do Kuala Lumpur wiedzieliśmy, że będzie to świetna okazja do odwiedzenia naszych przyjaciół w Malezji. Nie wahaliśmy się zbyt długo, bilety kupiliśmy w promocyjnej cenie, tuż po otwarciu nowego połączenia.

Do Tadom Hill Resorts pierwszy raz przyjechaliśmy w październiku 2015. O naszym pierwszym pobycie w tym miejscu przeczytacie w tym poście: Wolontariat w Malezji.  Od naszego ostatniego pobytu sporo się tu zmieniło - powstało kilka nowych budynków, wśród nich  jadalnia, nowy bungalow oraz niesamowity domek na drzewie. Wiele rzeczy zostało też dopracowanych - nad namiotami pojawiły się bambusowe daszki. 

Namioty zyskały bambusowe daszki 

Nasi Goreng Pataya czyli pikantny ryż z warzywami zawinięty w cieniutki omlet
Egzotyczne smoothie
Podczas ponownej wizyty w Tadom hill Resorts zastaliśmy tu nową grupę wolontariuszy, którzy przyjechali tu m.in. z Irlandii, Niemiec i Meksyku. Razem z nimi urządziliśmy wielkanocne zabawy dla przybyłych tego dnia do resortu gości.  

Wieczorem zostaliśmy zaproszeni na kolację do naszego przyjaciela Azrena. Walcząc ze snem, którego nie zaznaliśmy przez ostatnie 24 godziny, rozkoszowaliśmy się potrawami przygotowanymi przez Sorayę ,żonę naszego przyjaciela i wspaniałą szefową kuchni.  Następnego dnia byliśmy już w samolocie do Polski.